Obserwatorzy

poniedziałek, 16 maja 2011

Z Okazji urodzin Polek scrapujących

Ta powstała wczoraj specjalnie na Candy na Polki scrapują. Oto po raz pierwszy użyłam stempla i próbowałam tuszować. Stemplowanie nie jest takie złe, chyba zaopatrzę się w inne stempelki oraz jakiś preparat do robienia kropelek wody, brakuje mi wykrojników, brokatów i tuszów. Ale po troszeczku a uzupełnię swój warsztat (bo te hobby tanie nie jest).

   

5 komentarzy:

 1. Oj tam, oj tam - nie narzekaj ;) wszystko powoli i systematycznie sobie ponabywasz ;) a karteczka mnie osobiście się bardzo podoba, tym bardziej, że od wczoraj chodzi mi po głowie piosenka z tekstem Osieckiej "Zielono mi..."
  P.S. Mężula po łapkach, bo miał swoją czekoladkę ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba :) I fakt, jeżeli by się chciało kupić wszystko na co przyjdzie ochota, to można zwariować. Może dlatego candy przydasiowe cieszą się taką popularnością m.in., chociaż mnie kuszą zawsze te, w których ktoś oferuje, coś, co sam zrobił.

  P.S.1Przeniosłam swój robótkowy blog na blogspot - zapraszam.

  P.S.2 Wysłałam do Ciebie wczoraj drugą kartkę w miejsce tej zagubionej wielkanocnej, mam nadzieję, że tym razem dojdzie, bo ją zaczarowałam i Mikołaj wrzucał do skrzynki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczka śliczna :)
  A co do przydasiów, to już kilka razy usłyszałam że bez wielu rzeczy można karteczki też zrobić :)
  U mnie jeszcze skromniej jeśli chodzi o rzeczy do kartkowania
  Świetny motylek:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moj warsztat jest bardzo ubogi, a jakoś sobie muszę radzić. :) A o jakichś specjalistycznych machinach to mogę tylko pomarzyć :D

  Kartka śliczna i motyl przecudny. Żałuję, że takiego cuda nie posiadam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładna pełna wdzięku kartka :)

  OdpowiedzUsuń