Obserwatorzy

wtorek, 31 maja 2011

Wymianka Książkowa

Czas na podsumowanie wymianki książkowej w której miałam przyjemność uczestniczyć. To byłą moja pierwsza wymianka  i wiem, że nie będzie ostatnią. Otrzymałam super paczkę od Magdy za co bardzo bardzo dziękuję.  A w środku super książka "Miłość Lwicy", piękna kocio-koronkowa zakładka, batoniki, pyszne herbatki i kawusia. 

Książkę już pochłonęłam, batoniki dziwnym trafem zniknęły :). Herbatki boskieeeeeee, a kawusią się właśnie delektuję. 


A to paczuszka, którą ja przygotowałam dla Moteczka. Pierwsza moja zakładka wykonana decoupage, tak średnio mi wyszła więc w paczuszce były dwie zakładki :). Już wiem że z książką trafiłam w gust, więc kamień spadł mi z serca :). Książka osobiście bardzo mi się podobała i mam nadzieję że obecnej właścicielce też się będzie podobać. Zapraszam do kolejnej wymianki książkowej u Kamali . Zapisy do 30 czerwca.2 komentarze:

  1. No proszę jakie owocne wymiany :) Super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ślicznie za wspaniałą paczuszkę; książkę pochłonęłam za jednym podejściem, zresztą nie tylko ja - już dwie moje koleżanki poznały "Kontrakt panny Brandt" i są zachwycone - to idealna książka do czytania na tarasie kiedy już słoneczko zaczyna się chować za horyzontem.
    Twój wymiankowy prezencik, który otrzymałaś do Magdy również jest wspaniały. To była super wymianka:))
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń