Obserwatorzy

czwartek, 4 sierpnia 2011

Apel do Każdej z Was !!!

Już nie raz pisałam, że zakochałam się w Laurce. Zaangażowałam się też w pomoc dla malutkiej.
Teraz proszę każdą z Was o pomoc.

Po pierwsze jeżeli nie znacie Laury to zapraszam na jej stronę http://www.kochamylaure.pl/


Po drugie na pewno każda z was ma jakiś przedmiot wykonany własnoręcznie, który leży i czeka na specjalną okazję. Myślę, że ta okazja właśnie się zdarza.

Po trzecie poniżej wklejam treść apelu ze strony Laurci

Kochani!

Specjalnie dla Laury organizujemy charytatywny festyn rodzinny, który odbędzie się dnia 18 września 2011 roku w Parku Południowym we Wrocławiu.

Impreza będzie obfitowała w rozmaite atrakcje dla dzieci i dorosłych – jedną z nich ma być loteria fantowa. Całość zysków z tej akcji oczywiście zostanie przekazana dla Laurki.

Jako pomysłodawca i organizator festynu mam do Was gorącą prośbę: jeśli macie w domu NOWE przedmioty (nierozpakowane płyty, puzzle, książki itp.) lub chcielibyście nam takowe zakupić i wysłać, to bardzo proszę o kontakt. Chcemy te przedmioty spożytkować, jako fanty na loterię. Wrocławski Hufiec ZHP udostępnił nam swój adres i kawałek miejsca, więc przesyłki proszę kierować do nich:

Hufiec ZHP Wrocław
pl. Św. Macieja 5a
50-244, Wrocław

koniecznie z dopiskiem „dla Laury”!

Na wszelkie pytania czy sugestie odpowiadam pod adresem ja-zofik@wp.pl. Przedmioty, które nie będą rozlosowane podczas loterii fantowej, zostaną przekazane Emilce do wystawienia na aukcjach internetowych – więc bez obaw- nic sie nie zmarnuje!

Pozdrawiam Was serdecznie

Zofik – koleżanka Emilii ze szkolnej ławki

Emilia z wielką przyjemnością przyjmie przedmioty HandMadowe, bo te są wyjątkowe i szybko znajdują nowych nabywców. Oczywiście nie muszą to być rzeczy wykonane własnoręcznie, mogą to być przedmioty nowe, które zalegają u was w szafach.

Proszę też o przesłanie apelu Emili i  Zofik by jak najwięcej "artystek" mogło dowiedzieć się o akcji.

5 komentarzy:

 1. bardzo chętnie sie przyłączę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. też dołączam, dzięki za info!

  OdpowiedzUsuń
 3. Poczytałam wpisy mamy Laury... tak pobieżnie, ale wrócę tam jeszcze... Poczytałam o panu "uprzejmie doniosę" i aż mi się pięści zacisnęły- co za typ zakłamany! Przyznam, że pierwsze o czym pomyślałam czytając Twój wpis, było to, czy zbiórka ma charakter publiczny, czy są na to zgody Urzędu Miasta, czy złożono odpowiednie wnioski... Organizowałam takie zbiórki dla chorej dziewczynki w szkole i za każdym razem musiałam mieć zgodę organu prowadzącego, więc wiem jak to działa... Ale jak można być tak mściwym i zakłamanym jak ten człowiek, który zagroził donosem zamiast wskazać na drogę wyjścia - pomóc zagubionej w świecie rozwiązań skarbowych mamie chorej dziewczynki... Pożałowania godne postępowanie !

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaczęłam czytać Pani blog z głębi duszy i zajrzałam również tutaj i co zobaczyłam... Laurkę również jestem w niej zakochana i pomagam jak mogę, czy robiąc zakupy w MamaPlus czy teraz przekazując ten skromny 1%. Pozdrawiam i dużo zdrówka dla całej rodzinki!

  OdpowiedzUsuń